سبدگردانی


سبدگردانی چیست؟

سبدگردانی چیست؟

این مطلب برای آن دسته از افرادی که قصد دارند به روش سرمایه‌گذاری  غیرمستقیم و به واسطه شرکت‌های سبدگردانی به بورس وارد شوند مفید خواهد  بود. اگر این روش را انتخاب کرده و یا قصد انتخاب آن را داشته باشید.

کدام بازار را انتخاب کنیم؟ بورس یا ارز دیجیتال؟

کدام بازار را انتخاب کنیم؟ بورس یا ارز دیجیتال؟

سرمایه‌گذاری همواره یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است. با توجه به اهمیتی  که سرمایه‌گذاری برای افراد دارد، به طور منطقی باید راه‌های زیادی برای  انجام آن وجود داشته باشد. بازار خرید و فروش ملک، بازار طلا و سکه، بازار  ارز، بازار بورس اوراق بهادار و ...

مدیریت سرمایه و کنترل ریسک در بازار بورس

مدیریت سرمایه و کنترل ریسک در بازار بورس

مدیریت سرمایه در بازارهای مالی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و می‌تواند  ضامن حفظ و رشد سرمایه معامله‌گران باشد. برای پیاده سازی قوانین مدیریت  سرمایه در بازار بورس، تفکر منطقی با برنامه‌ریزی دقیق معاملاتی برای فرد  الزامی است.

دریافت کد بورسی افراد زیر ۱۸ سال

دریافت کد بورسی افراد زیر ۱۸ سال

کد بورسی افراد زیر ۱۸ سال برای کودکان در همان سال های ابتدایی زندگیشان،  یکی از مهمترین دغدغه والدینشان است. سپرده گذاری در بانک و سرمایه گذاری  در بورس، از جمله روش های کم دردسر سرمایه گذاری است که اغلب در صدر جدول

میثم رحیمی
مهندس میثم رحیمی دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی صنایع در  دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند. ایشان در حال حاضر مشغول انجام کار پژوهشی  بر روی رساله دکترای خود در زمینه ارائه چارچوبی یکپارچه برای قیمت گذاری و  کنترل موجودی برای کالاهای فصلی در سیستم های خرده فروشی هستند و دارای  بیش از ۶ سال سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف از جمله: دانشگاه رازی  کرمانشاه، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، موسسه آموزش عالی  ارشاد دماوند، موسسه آموزش عالی کاسپین قزوین و موسسه آموزش عالی  غیرانتفاعی کار قزوین هستند.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها